Викладачі кафедри обліку і оподаткування у роботі IV Всеукраїнської конференції у ДПУ (Ірпінь)

18 травня 2023 року викладачі кафедри обліку і оподаткування взяли участь у роботі IV Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції "Облік і оподаткування: контрольно-аналітичний аспект". Організатор конференції – Державний податковий університет (м. Ірпінь). Конференція відбулася у форматі ZOOM, модератор – Лісовий А.В., д.е.н., професор, завідувач кафедри аудиту, державного фінансового контролю та аналізу.

Кафедру бухгалтерського обліку і оподаткування Полтавського державного аграрного університету представили спікери Наталія Канцедал – завідувач кафедри обліку і оподаткування, к.е.н., доцент, професор кафедри та Ольга Лега – к.е.н., доцент, професор кафедри обліку і оподаткування з доповіддю на тему «Парадокси боротьби з фіктивними операціями в України: реалії та перспективи». Кафедра бухгалтерського обліку та оподаткування висловлює вдячність організаторам конференції за запрошення та пропозиції щодо розширення співпраці у найближчій перспективі.