Вибори директора ННІ АСЕ

8 червня 2022 року відбулися вибори на посаду директора навчально-наукового інституту агротехнологій, селекції та екології ПДАУ. Серед запрошених на збори трудового колективу ННІ АСЕ були виконувачка обов’язків ректора університету Валентина Аранчій, перший проректор Олександр Галич, проректорка з науково-педагогічної роботи Олена Костенко, начальниця відділу кадрів Олена Овчарук. Після оголошення виборчої програми претендента відбулися безпосередні вибори, що проходили шляхом таємного голосування. Микола Маренич отримав абсолютну більшість голосів, що демонструє єдність трудового колективу.

Колектив ННІ АСЕ щиро вітає Миколу Миколайовича та бажає йому натхнення, нових наукових злетів і  мудрих рішень на освітянській ниві!