Вибори декана інженерно-технологічного факультету

6 червня 2022 року на інженерно-технологічному факультеті відбулися вибори декана. У затверджений термін була подана лише одна кандидатура – кандидатки технічних наук, доцентки, доцентки кафедри галузевого машинобудування Біловод Олександри Іванівни.

Серед запрошених на збори трудового колективу інженерно-технологічного факультету були виконувачка обов’язків ректора Університету Валентина Аранчій, перший проректор Олександр Галич, проректорка з науково-педагогічної роботи Олена Костенко, начальниця відділу кадрів Олена Овчарук і керівниця навчально-наукового центру забезпечення освітньої діяльності та якості освіти Людмила Шульга.
Після оголошення виборчої програми претендентки відбулися безпосередні вибори, що проходили шляхом таємного голосування. Олександра Іванівна отримала абсолютну більшість голосів, продемонструвавши таким чином монолітність вибору факультету та загальну згуртованість його колективу.

Вітаємо Вас, Олександре Іванівно, з перемогою та бажаємо конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях. Нехай Вас супроводжує удача, розуміння та підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна робота приносить задоволення і творчі перемоги. Зичимо Вам, щоб підґрунтям плідної професійної діяльності було міцне здоров’я, сповнене любові серце, натхненна думка й добрі почуття!