Всеукраїнський конкурс студентських стартапів від проєкту YEP

Студентська команда Навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій у складі Вікторії Шульги, Марини Запорожець, Валерії Корнієнко увійшла до вісімки найкращих команд Всеукраїнського конкурсу студентських стартапів від проєкту YEP зі стартапом «Yourфіліжанка» та взяла участь у фінальному пітчі бізнес-проєктів. Захист проходив онлайн англійською мовою. Серед журі конкурсу, які оцінювали стартап-ідеї: Андрій Ремізов (Дія.Бізнес), Олеся Залуська та Карен Ісаакян (Програма USAID КЕУ), Леся Севрук та Ігор Маркевич (Український фонд стартапів), Анастасія Овчаренко (компанія Genesis).

До конкурсу команду підготували Наталія Дем’яненко, к. е. н., доцент, і Дмитро Дячков, д. е. н., доцент.

Аудиторія:

Діяльність: