Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Актуальні напрямки та проблематика у технологіях вирощування продукції рослинництва»

23 травня 2023 року на кафедрі рослинництва Навчально-наукового інституту агротехнологій, селекції та екології Полтавського державного аграрного університету проведено пленарну частину Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні напрямки та проблематика у технологіях вирощування продукції рослинництва».
У конференції брали участь викладачі Навчально-наукового інституту агротехнологій, селекції та екології, здобувачі ступеня вищої освіти Бакалавр та Магістр спеціальності 201 Агрономія, науковці науково-дослідних установ Національної академії аграрних наук України, а також Державної науково-дослідної установи «Інститут грунтознавства і рослинництва», м. Пулави (Польща).
Із вітальним словом до учасників заходу звернувся директор Навчально-наукового інституту агротехнологій, селекції та екології, доктор с.-г. наук, професор Микола Маренич.

У ході конференції виступили: завідувач кафедри рослинництва, доктор с.-г. наук Володимир Гангур (Вплив мінеральних добрив, мікродобрив, мікробіологічних препаратів, стимуляторів росту на урожайність кормових культур); Анна Стємпєнь–Варда, магістр Державної науково-дослідної установи «Інститут ґрунтознавства і рослинництва» республіки Польща (Розвиток кореневої системи кукурудзи (zea mays l.) за різних систем вирощування); здобувач ступеня вищої освіти Бакалавр Катерина Панченко (Технологія вирощування картоплі); доцент кафедри рослинництва, кандидат с.-г. наук Ольга Бараболя (Формування урожайності та якості зерна пшениці озимої залежно від попередників).

Наприкінці заходу відбулася жвава дискусія, обмін думками щодо питань, які було порушено під час виступів.