Воїни подякували Валентині Аранчій за допомогу!

Командування та особовий склад 91-го окремого Охтирського полку підтримки висловили щиру подяку за надану допомогу в. о. ректора Полтавського державного аграрного університету Валентині Аранчій. Її особистий внесок і спільні зусилля нашого колективу, безумовно, сприяють захисту України від підступних загарбників, наближаючи нашу перемогу!

І хоча дякувати нашим Героям маємо саме ми, а не навпаки, проте дуже приємно отримати такого листа від командира військової частини полковника Віктора Рибалка! Усвідомлення того, що наша допомога дійсно важлива, окриляє та мотивує нас до ще активнішої волонтерської діяльності!

Нагадаємо, що із самого початку повномасштабних воєнних дій ПДАУ  відгукнувся на потреби бійців. Наші викладачі та студенти регулярно проводять або долучаються до різноманітних благодійних акцій, спрямованих на збір коштів для ЗСУ, або придбання харчових продуктів, технічного оснащення, виготовлення різноманітних засобів, як, наприклад, окопні свічки тощо.

Разом до перемоги!