Візит віцеконсула Генерального Консульства Республіки Польща в Харкові

14 травня студенти, аспіранти й викладачі нашої академії мали змогу зустрітися та поспілкуватися із віцеконсулом Генерального Консульства Республіки Польща в Харкові Якубом Коралевскі, який читав лекцію на тему «Ян Карскі. Польська дорога до свободи 1989».

Студенти нашої академії декламували вірші Тараса Шевченка, Адама Міцкевича Тадеуша Ружевича та інших поетів польською мовою. Крім усього, звучали навіть пісні у виконанні вихованців польського Центру академії.

Після міні-концерту, підготованого студентами лектор у цікавій та доступній формі розповів присутнім про Яна Карскі – першого поляка, який розповів Заходу про голокост у Польщі.

Присутні мали змогу поспілкуватися з гостем, задавши йому питання, що їх цікавили. в основному, це можливості пройти навчання чи стажування за кордоном, вивчити та удосконалити рівень володіння польською мовою.