16 квітня 2026 науковці Полтавського державного аграрного університету відвідали завод Elvorti у місті Кропивницький.
Під час візиту представники інженерно-технологічного факультету на чолі із деканом Олександрою Біловод мали змогу ознайомитися з повним циклом виробництва сучасної сільськогосподарської техніки — від заготівельних операцій до складання готових машин.
Особливе враження на гостей справили сучасні зварювальні дільниці, токарні та обробні центри із ЧПК, високий рівень автоматизації та контроль за якістю на кожному етапі виробництва.
Представники ПДАУ оглянули виробництво сівалок і ґрунтообробних машин, поспілкувалися з фахівцями підприємства щодо сучасних технологій і тенденцій розвитку сільськогосподарського машинобудування.
Такі зустрічі — це чудова можливість бути в курсі сучасних виробничих рішень і новинок галузі та передавати актуальні знання й здобутий практичний досвід здобувачам вищої освіти різних освітніх програм інженерно-технологічного факультету.
Дякуємо колективу заводу за змістовний візит і відкритість до співпраці!





