Вітаємо із Днем студента!

Студентське життя завжди бурхливе. Бути студентом означає бути у вирі різноманітних подій, які ведуть до великих звершень: наукових, професійних, особистих. Бути студентом не легко й відповідально, але разом із тим весело, цікаво та почесно.

Якщо ти студент, значить ти обрав свій шлях у житті, ти маєш мету та впевнено крокуєш попри усілякі труднощі, щоб її досягти, докладаєш багато зусиль, аби стати кращим.

Бажаємо тобі, студенте, знайти в нашому Університеті все, чого ти хотів: здобути якісну освіту, зустріти вірних друзів, стати частиною чогось важливого, реалізувати свої мрії, розвинути таланти, які маєш, та відкрити нові. Зі свого боку Університет зробить усе для того, щоб усе це в тебе вдалося якнайкраще! Від тебе потрібна лише наполегливість!

Із Днем студента!

До речі, з нагоди свята ми запускаємо челендж, участь в якому гарантує круті емоції та подарунки!
Усі деталі на сторінці @pdau1920 в Instagram!

З повагою —
колектив Полтавського державного аграрного університету