Вітання Ректора Валентини Аранчій з професійним святом "Днем землевпорядника"викладачів кафедрии землеробства і агрохімії ім. В.І. Сазанова

Напередодні професійного свята, "Дня землевпорядника" на кафедру землеробства і агрохімії ім. В.І. Сазанова, де готують фахівців галузі за ОПП Геодезія та землеустрій та ОПП  Землеустрій та планування територій,

завітала Ректор ПДАУ Валентина Аранчій

У ході зустрічі були обговорені питання професійної підготовки здобувачів, покращення матеріально-технічної бази та залучення стейкхолдерів для забезпечення практичної підготовки. Гаранти ОПП Вадим Чувпило та Влентина Оніпко окреслили унікальність освітніх програм. Професор Сергій Шевчук розповів про актуальні проблеми у сфері оцінки земель та просторового планування території із застосуванням геопросторових технологій.