Відкриття Тижня ННІ ЕУПІТ ПДАУ

14 травня у Полтавському державному аграрному університеті  відбулося відкриття Тижня навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій, у якому беруть участь студенти, викладачі та гості. Захід почався з хвилини мовчання, присвяченої вшануванню пам’яті тих, хто віддав своє життя за Україну.

Напередодні, 13 травня, відбулася онлайн-презентація Тижня ННІ ЕУПІТ, а також було проведено онлайн-тренінг «Світ без насильства», метою якого було наголосити на важливості гуманних цінностей і мирного співіснування в сучасному світі.

В урочистій атмосфері присутні пригадали історію ННІ ЕУПІТ, його вагомі здобутки,  висококваліфікованих  викладачів і випускників, які стали не лише успішними фахівцями, а й справжніми лідерами думок, що роблять значний внесок у розвиток країни.

Урочистості відкрила голова вченої ради ПДАУ Валентина Аранчій, яка привітала присутніх з початком Тижня ННІ ЕУПІТ, наголосила на значущості інституту та його випускників, з гордістю зазначивши, що два ректори ПДАУ – вона та Олександр Галич – є випускниками цього навчально-наукового підрозділу, що свідчить про високий рівень підготовки фахівців у ньому. Валентина Іванівна побажала всім учасникам заходу миру, натхнення та плідних результатів, а також висловила впевненість, що випускники ННІ ЕУПІТ і надалі будуватимуть успішну кар’єру та зроблять вагомий внесок у відбудову України.

Директор ННІ ЕУПІТ Дмитро Дячков висловив подяку всім, хто завітав на відкриття Тижня, та підкреслив, що висока оцінка інституту  студентами – це найліпша винагорода для його колективу. Він зазначив, що ННІ ЕУПІТ дійсно є потужним навчально-науковим підрозділом, колектив якого пишається своїми досягненнями та амбітними планами на майбутнє. Дмитро Володимирович також анонсував програму заходів Тижня ННІ ЕУПІТ: гостьові лекції, майстер-класи, воркшопи, івенти та багато іншого.

Під час відкриття Тижня було оголошено  фотоконкурс «Хештег ННІ ЕУПІТ». Охочим взяти у ньому участь було запропоновано сфотографуватись із символікою чи атрибутом, що асоціюється з ННІ ЕУПІТ, і викласти це фото в соціальні мережі. Переможця конкурсу, який набере найбільшу кількість голосів,  буде оголошено у п’ятницю, 17 травня.

Флешмоб за участю студентів і викладачів став яскравим завершенням урочистого відкриття заходу. Заряд енергії та позитиву, який подарували танці, створив чудову атмосферу для подальших подій Тижня.

Тиждень ННІ ЕУПІТ – це не просто  захід, а й платформа для обміну знаннями, досвідом та ідеями, що сприяє саморозвитку та професійному зростанню студентів.

Запрошуємо всіх долучитися до цього захопливого заходу та динамічного й амбітного середовища навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій!