Відкриття лабораторії машин та засобів механізації сільськогосподарського виробництва у ПДАУ

27 жовтня 2023 року на кафедрі механічної та електричної інженерії  інженерно-технологічного факультету ПДАУ відбулося урочисте відкриття оновленої лабораторії машин та засобів механізації сільськогосподарського виробництва. Ця подія стала можливою завдяки наполегливій роботі Полтавського державного аграрного університету та нашому стейкхолдеру – заводу  «Лубнимаш».

Почесними гостями на заході були: ректор ПДАУ Олександр Галич, перша проректорка Університету Валенина Аранчій, декан інженерно-технологічного факультету Олександра Біловод, директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної військової адміністрації Сергій Фролов, заступник директора заводу «Лубнимаш» Олександр Плескач, керівник Полтавської філії Національної акціонерної компанії «Украгролізинг Володимир Костюк, начальник відділу реєстрації сільськогосподарської техніки Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Юрій Яценко, директор відокремленого структурного підрозділу «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАУ» Микола Чишко.

На початку зустрічі із вітальним словом до присутніх звернувся ректор Університету Олександр Галич. Він наголосив на важливій ролі стейкхолдерів  у сприянні інноваціям в освітньому процесі Полтавського державного аграрного університету. Почесні гості також долучилися до привітання здобувачів і науково-педагогічних працівників із отриманням нового сучасного і комфортного навчального простору.

Церемонія відкриття супроводжувалася традиційним перерізанням стрічки ректором університету Олександром Галичем, заступником генерального директора заводу «Лубнимаш» Олександром Плескачем, директором Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної військової  адміністрації  Сергіем Фроловим і деканом інженерно-технологічного факультету Олександрою Біловод.

Цього дня також вітали науково-педагогічних працівників кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту з нагоди Дня автомобіліста і дорожника. Почесними грамотами Полтавського державного аграрного університету були нагороджені професори кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту Григорій Лапенко та В’ячеслав Падалка, доценти Антон Келемеш, Олексій Бурлака, Сергій Ляшенко та Олена Іванкова. Не обділили увагою й інших співробітників кафедри – ректор Університету презентував колективу кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту солодкий подарунок.

А на завершення заходу Почесною грамотою Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області за вагомий особистий внесок у реалізацію завдань з підготовки інженерно-технічних кадрів була нагороджена декан інженерно-технологічного факультету Олександра Біловод.