Відділ міжнародних зв’язків став учасником дводенної Школи проєктного менеджменту

Начальниця відділу міжнародних зв’язків Капіталова Тетяна та фахівець відділу Смірнова Олена стали учасницями дводенної Школи проєктного менеджменту, яка відбулась19-20 листопада у Вінниці.

Професійні тренери Денис Ганжа – засновник та голова ГО "Платформа Публічної Дипломатії", член Ради з молодіжних питань при Президентові України, молодіжний делегат України до ООН (2021-2023) та Євген Петров - генеральний секретар та співзасновник ГО "Платформа Публічної Дипломатії" поділилися практичним досвідом та власними успішними кейсами щодо пошуку грантодавців, донорів та міжнародних партнерів, а також провели  практикум з розробки та реалізації проєктів: правильного написання прєктної заявки, підготовки бюджету та звітності, пошуку додаткових ресурсів тощо.

Організатори проєкту – Офіс соціальної адаптації (засновник Олександр Крамар) за підтримки фонду Hanns Seidel Stiftung Ukraine.