Відбувся методичний семінар «Перехід на національні стандарти у навчальній і професійній діяльності інженерів»

Днями кафедрою загальнотехнічних дисциплін інженерно-технологічного факультету ПДАА, в аудиторії 335 (корпус №3),  було проведено методичний семінар на тему: «Перехід на національні стандарти у навчальній і професійній діяльності інженерів», у якому прийняли участь представники різних кафедр факультету.

За програмою семінару із доповіддю виступив доцент О. В. Канівець. У вступній частині доповідач зупинився на стандартах, що використовуються нині в Україні (ДСТУ, ГОСТ, ISO), та відмітив про скасування низки стандартів, прийнятих до 1992 року, на виконання відповідних наказів у рамках євроінтеграції. Інформація запозичена.

Основна доповідь побудована на основі офіційної інформації з сайту державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікаціїй та якості» (http://uas.org.ua/ua/) і висвітлювала порівняльний аналіз ГОСТ ЄСКД та їх аналогів ДСТУ ISO. Доповідь отримала схвальну оцінку присутніх та перейшла в цікаву дискусію.

Мітки: