Відбулися вибори до студентського Сенату ПДАУ!

Студентський Сенат Полтавського державного аграрного університету — це орган молодіжного самоврядування, який є добровільним громадським об’єднанням і веде свою діяльність відповідно до ініціатив студентів. Його метою є захист навчальних, наукових, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних, духовних, спортивних та інших спільних інтересів студентства, формування у нього навичок майбутнього організатора, керівника, лідера. Не дивно, що можливість долучитися до самоврядування завжди приваблювала найактивніших та цілеспрямованих студентів.

24 травня у ПДАУ відбулися вибори голови студентського Сенату. Голосування визначило переможця — студент навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій ПДАУ Максим Бобровський. Також було обрано голів кожного начального підрозділу. Тож  від ННІ ЕУПІТ ПДАУ до студентського Сенату увійшли
Юлія Дяченко та Софія Захарченко. По два студенти будуть представляти й інші структурні підрозділи, зокрема такі:

• Навчально-науковий інститут агротехнологій, селекції та екології — Богдана Троян і Вероніка Мельник;
  • Факультет ветеринарної медицини — Єлизавета Алмазова та Михайло Пушкар;
  • Інженерно-технологічний факультет — Валерія Іваніщева та Вадим Хорсун;
  • Факультет обліку та фінансів — Юлія Нор та Анна Россоха;
  • Факультет технології виробництва і переробки продукції тваринництва — Алла Соломчак і Вікторія Скриннік.

Головою студентської ради гуртожитків було обрано Івана Василенка.

Крім того, було обрано голів навчально-наукових інститутів і факультетів:

• ННІ ЕУПІТ — Анастасія Семенкова,
  • ННІ АСЕ — Валерія Соляник,
  • ІТФ — Валерія Підгорна,
  • ФОФ — Анастасія Шершень,
  • ФВМ — Єва Плахотна,
  • ТВППТ — Максим Руденко.

Вітаємо новообраних голів і представників Сенату та бажаємо їм плідної роботи з розбудови студентського самоврядування ПДАУ, успіхів у навчанні та професійних здобутків!