Відбулося засідання вченої ради ПДАУ

23 листопада 2021 року відбулося чергове засідання вченої ради Полтавського державного аграрного університету. Відкрила його голова вченої ради університету, ректор, професор Валентина Аранчій привітанням науково-педагогічних працівників університету із отриманням Почесних грамот Національної академії наук України та нагрудних знаків «Науковець року».

За вагомі здобутки та особистий внесок у розвиток науки України були нагороджені:

• Кулинич Сергій Миколайович, доктор ветеринарних наук, професор, декан факультету ветеринарної медицини Полтавського державного аграрного університету;
  • Шостя Анатолій Михайлович, доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник, декан факультету технології виробництва та переробки продукції тваринництва.

За проведення експертизи проектів, проміжних та анотованих звітів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених Подяку Міністерства освіти і науки України отримала Марина Сергіївна Самойлік, професор кафедри екології, збалансованого природокористування та захисту довкілля Полтавського державного аграрного університету.

Засідання вченої ради університету було продовжено обговоренням питань відповідно до затвердженого порядку денного.