Відбулося засідання ради з якості вищої освіти ПДАУ

25 травня 2023 року відбулося чергове засідання ради з якості вищої освіти Полтавського державного аграрного університету. Відкрила зібрання Шульга Людмила Володимирівна, канд. екон. наук, доцентка, керівниця навчально-наукового центру забезпечення освітньої діяльності та якості освіти, заступниця голови ради.

Відповідно до порядку денного було розглянуто заходи щодо
підвищення рівня обізнаності учасників освітнього процесу з академічної доброчесності (доповідачка Бражник Л. В.), моніторинг стану впровадження сучасних технічних засобів навчання, програмного забезпечення та автоматизованої обробки даних (доповідачка Вакуленко Ю. В.), проаналізовано стан проходження здобувачами вищої освіти практичної підготовки, узагальнені результати опитування «Практика очима здобувачів вищої освіти» (доповідачка Браславець Т. М.), відстроченого контролю оцінювання рівня залишкових знань здобувачів вищої освіти (доповідачка Лавріненко І. В.). Конструктивну дискусію серед голів рад з якості вищої освіти спеціальностей викликали проєкти «Положення про комплекс навчально-методичного забезпечення навчальної дисципліни в Полтавському державному аграрному університеті» та «Положення про робочу програму навчальної дисципліни в Полтавському державному аграрному університеті», які представила спільноті керівниця відділу моніторингу та забезпечення якості освіти ЛАВРІНЕНКО Інна.

За результатами роботи ради були прийняті відповідні рішення.