Відбулося засідання ради з якості вищої освіти ПДАУ

2 березня 2023 року відбулося засідання ради з якості вищої освіти Полтавського державного аграрного університету.

Декан інженерно-технологічного факультету Олександра БІЛОВОД доповіла про стан забезпечення якості освітньої діяльності на факультеті та окреслила перспективні напрями його розвитку. Керівниця ННЦ інформаційно-комунікаційних освітніх технологій та освіти дорослих Юлія ВАКУЛЕНКО проаналізувала рейтинги закладів вищої освіти на національному та міжнародному рівнях, зокрема TOP-200 Україна, консолідований рейтинг і Webometrics, та сформувала рекомендації щодо підвищення позиції Університету в них. З доповіддю про моніторинг успішності та якості знань здобувачів вищої освіти за результатами екзаменаційної сесії першого півріччя 2022/2023 навчального року та заходи, необхідні для їх покращення, виступив керівник навчального відділу Андрій ДОРОШЕНКО. Завідувачка аспірантури та докторантури Олена СІРЕНКО поінформувала присутніх про позитивну динаміку зміни контингенту здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня за останні кілька років  і розповіла  про навчальні та наукові здобутки аспірантів за 2021/2022 навчальний рік.

Наприкінці засідання було розглянуто рекомендації експертних груп за підсумками проведення акредитаційної експертизи освітніх програм Харчові технології та Політологія другого (магістерського) рівня вищої освіти та ухвалено відповідні рішення.