Відбулося засідання круглого столу з дисципліни «Економічна теорія ІІ»

5 грудня 2016 року відбулося засідання круглого столу за результатами науково-дослідної роботи з дисципліни «Економічна теорія ІІ».
У роботі круглого столу взяли участь здобувачі вищої освіти спеціальності «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування» 1 курсу скороченого терміну навчання.
Круглий стіл організувала к.е.н., доцент, доцент кафедри економічної теорії та економічних досліджень Песцова-Світалка О.С.

Були заслухані наступні доповіді :
1. Ринок праці в Україні та механізм його функціонування
(доповідач Михайленко Іван - студент 1 курсу 2 групи спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування”)

2. Міжнародні фінансово-економічні організації, їх сутність та основні функції (доповідач Баклицька Марина - студентка 1 курсу 2 групи спеціальності “Облік і оподаткування”)

3. Актуальні проблеми сучасної української трудової міграції
(доповідач Бугаєнко Діана - студентка 1 курсу 2 групи спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування”)

4.  Механізм антиінфляційної політики в Україні
(доповідач  Сімінько Анна студентка 1 курсу 1 групи спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування”)

5. Причини розвитку інфляції та шляхи її подолання
(доповідач Логвиненко Тетяна - студентка 1 курсу 1 групи спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування”)