Відбулося відкриття віртуального семестру University of applied sciences Weihenstephan-Triesdorf (HSWT), організованого на підтримку українських студентів, які навчаються та перебувають в Україні.

Проєкт «Україна цифрова: забезпечення академічної успішності під час кризи (2022)», який був підтриманий академічним фондом Німецької служби академічних обмінів (DAAD), надає фінансову підтримку 18-м студентам Полтавського державного аграрного університету різних факультетів і спеціальностей  коштом стипендії DAAD і можливість відвідувати заняття найкращих лекторів HSWT, баварської віртуальної школи та українських університетів.

Бажаємо нашим студентам успішного навчання та досягнення нових горизонтів попри будь-які обставини!