Відбулася виставка вишитих картин у Народному музеї історії ПДАУ

30 травня 2023 року у Народному музеї історії Полтавського державного аграрного університету відбулося відкриття авторської виставки вишитих картин «Країна мрій» авторства майстрині Ганни Поспєлової.

Мисткиня розповіла про свій творчий шлях, поділилася планами на майбутнє. Ганну Дмитрівну від щирого серця привітали з відкриттям персональної виставки її родина — чоловік Сергій Вікторович і син Ілля, а також гості заходу: завідувач кафедри захисту рослин Віктор Микитович Писаренко, доцентка кафедри рослинництва Ольга Валеріївна Бараболя, доцентка кафедри рослинництва Марина Олексіївна Антонець і багато інших.

Колектив ПДАУ від щирого серця бажає Ганні Дмитрівні творчих успіхів і нових виставок регіонального та всеукраїнського значення.