Відбулася всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Системний підхід у професійній підготовці фахівців галузевих напрямків»

На кафедрі Машиновикористання і виробничого навчання, інженерно-технологічного факультету 16 березня відбулася всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція з проблем вищої освіти і науки (дистанційна форма) за темою: «Системний підхід у професійній підготовці фахівців галузевих напрямків». В заході прийняли участь більше 50 учасників з різних навчальних закладів України, Польщі та Білорусі.

Співорганізаторами заходу виступили: Національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка, Полтавський університет економіки і торгівлі, Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, Полтавський політехнічний коледж Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Сумський національний аграрний університет.

Збірник тез

Оргкомітет