Вічна світла пам’ять нашому колезі!

Колектив факультету агротехнологій та екології у глибокій жалобі з приводу смерті

Миколи Миколайовича Опари, професора кафедри землеробства і агрохімії ім.В.І. Сазанова.

Його несподівана смерть – велика втрата для рідних, близьких, колег і друзів.

Нехай добрий, світлий спомин про Миколу Миколайовича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив і поважав.

Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце дорогої і шанованої людини, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші за смерть!
У нашій пам’яті Микола Миколайович назавжди залишиться добрим другом, доброзичливим колегою, надійним порадником, мудрим керівником, професіоналом своєї справи.
Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлого.

Вічна світла пам’ять нашому колезі!