Вебінар на тему: «Цифрова технологія для весняного підживлення. Вносимо азотні добрива всього за 1$/га!»

11 березня 2024 року завідувач кафедри рослинництва Навчально-наукового інституту агротехнологій, насінництва та екології Полтавського державного аграрного університету Володимир Гангур взяв участь у вебінарі на тему: «Цифрова технологія для весняного підживлення. Вносимо азотні добрива всього за 1$/га!», яка відбулася у дистанційній формі на платформі Zoom. Спікером цього заходу був Назар Малиняк, компанія SmartFarming.
Впродовж лекції спікер розкрив наступні питання:
1. Із якими типовими проблемами мають справу агровиробники під час внесення добрив?
2. Які цифрові інструменти дозволяють здійснювати весняне підживлення з використанням азотних добрив всього за 1$/га?
3. Які вимоги та переваги використання цифрових рішень для моніторингу та аналізу весняного підживлення?
4. Як здійснювати аналіз ефективності внесення азотних добрив за допомогою цифрових технологій?