В університеті відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрантів спеціальності 035 Філологія

27 грудня в Полтавському державному аграрному університеті відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрантів спеціальності 035 Філологія денної форми навчання. Здобувачі вищої освіти гідно представили результати своїх наукових пошуків, ґрунтовно осмислили важливі для сучасного перекладознавства й лінгвістики проблеми. Зокрема, Софія Гончаренко зробила порівняльний аналіз перекладу німецьких фразеологізмів англійською та українською мовами, Ігор Заливчий глибоко дослідив англомовну термінологію в галузі програмування та особливості її перекладу українською мовою.
Голова екзаменаційної комісії докторка філологічних наук, професорка, професорка кафедри англійської філології та лінгводидактики Запорізького національного університету Ганна Іллівна Приходько, а також члени екзаменаційної комісії кандидатка філологічних наук, доцентка Лариса Борисівна Воловик; кандидатка філологічних наук, доцентка Яніна Михайлівна Тагільцева; кандидатка філологічних наук, доцентка Вікторія Миколаївна Люлька високо оцінили наукові дослідження магістрантів, відзначили чіткість викладу думок, актуальність і практичну значущість одержаних результатів.
Пишаємося нашими здобувачами вищої освіти, які відсьогодні матимуть освітню кваліфікацію магістр філології за спеціалізацією 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська. Вони є цілковито сформованими дослідниками з глибокою лінгвістичною, перекладознавчою й методологічною ерудицією, із сумлінним ставленням до емпіричного матеріалу, з хистом по-новому й різнобічно інтерпретувати питання філологічної науки.

Щиро вітаємо наших перших випускників магістратури за спеціальністю 035 Філологія! Бажаємо нових перемог, творчих звершень, здійснення всіх мрій і задумів!