Урочисте вручення дипломів і грамот

25 квітня 2023 року на засіданні ректорату Полтавського державного аграрного університету Валентина Аранчій урочисто вручила дипломи здобувачкам вищої освіти та грамоти викладачкам кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін.

Дипломами нагороджено студентку 4 курсу спеціальності Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно), перша ‒ англійська) Дарину Шевченко за ІІ місце в обласному етапі ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка; студентку І  курсу спеціальності Облік і оподаткування Олександру Клишу за ІІІ місце в обласному етапі ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка й за ІІІ місце в обласному етапі ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Грамоти за результативну роботу із творчою молоддю вручено Наталії Сизоненко та Аллі Дедухно.