Університету презентували наукові матеріали від Генерального консульства Республіки Польщі

19 листопада Полтаву з робочим візитом відвідали представники Генерального консульства Республіки Польщі у Харкові для зустрічі з місцевою польською діаспорою.
У межах візиту відбулася й офіційна зустріч з адміністрацією Полтавського державного аграрного університету, під час якої були передані книжки й наукові матеріали до Центру польської мови при Університеті.

Проректор науково-педагогічної, наукової роботи ПДАУ Олег Горб зауважив, що передані матеріали сприятимуть поглибленому вивченню польської мови в Університеті та веденню наукової роботи. Крім того, він висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю із Генеральним консульством Республіки Польщі в освітньому напрямі.