Університет і ПП «Лубнимаш» співпрацюють у питаннях освіти

Полтавський державний аграрний університет продовжує співпрацю зі стейкхолдерами, щоб забезпечити своїм студентам якомога більше можливостей для розвитку.

22 вересня відбулася робоча зустріч представників навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій ПДАУ та заводу «Лубнимаш», під час якої вдалося окреслити напрями для подальшої співпраці: 1) бізнес для освіти; 2) освіта для бізнесу.

У межах зазначених напрямів заплановане проведення навчальних лекцій для студентів навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій. Зокрема, відбудеться лекція заступника директора ПП «Лубнимаш» Олександра Плескача «Знання і навички сучасного маркетолога» (відповідно до першого напряму співпраці) та лекція «Особливості маркетингової комунікації в сфері В2В», яку прочитає д. е. н., професор Володимир Писаренко (другий напрям). Окрім того, заплановано проведення тренінгу «Креативний SMM» під керівництвом к. е. н., доцента Івана Терещенка.

Про дату та місце проведення зазначених заходів буде повідомлено додатково.