Українські тропіки очима майбутніх науковців

Здобувачі вищої освіти магістерського рівня зі спеціальності 101 «Екологія» за освітньо-професійною програмою «Агроекологія», представники гуртка «Зелена варта» відвідали 23 вересня 2020 року навчальну лабораторію природничого факультету «Ботанічний сад», яка організована на базі Ботанічного саду Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка у 2011 році. Цілі екскурсії – розв’язання стратегічних проблем природоохоронної роботи; створення умов і можливостей використання лабораторії для проведення наукових досліджень; екологічне виховання та підвищення поінформованості молоді про розширення «зеленого туристичного» сектора.

Необов'язково летіти за кордон, щоб відчути тропічний клімат і побачити, як цвітуть екзотичні рослини. Все це представники гуртка «Зелена варта» знайшли в Ботанічному саду Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, де екскурсії, які проводять його працівники, є цікавими й повчальними.

Аудиторія:

Діяльність: