Участь викладачів факультету в навчанні з цивільного захисту

14 березня 2023 року співробітники інженерно-технологічного факультету взяли участь у навчанні безпечної поведінки у разі повітряної тривоги, раптового обстрілу, евакуації, ядерної загрози та виявлення вибухонебезпечних предметів. Окрім працівників нашого факультету у тренінгу взяли участь і інші працівники Полтавського державного аграрного університету та всі охочі учасники освітнього процесу.

Навчання пройшло у рамках реалізації міжнародного спільного проєкту Міжнародного комітету порятунку (IRC) за сприяння громадської організації «Асоціація саперів України», яка з 2019 року реалізовує гуманітарні програми у сфері протимінної діяльності та правил безпечної поведінки населення.

На жаль, наразі це надзвичайно актуальні знання, що життєво необхідні кожному!

Представники інженерно-технологічного факультету вдячні сертифікованим інструкторам Асоціації Дмитру ФІЛЛІПОВУ та Катерині АНАКІНІЙ за ґрунтовний виклад матеріалу

Аудиторія:

Діяльність: