Участь студентів ННІ АСЕ із представниками UNICEF Украïна у рамках міжнародних студентських проєктів

22 березня 2024 року студенти ННІ АСЕ зустрілися із представниками UNICEF Украïна, де їх повідомили про можливості участі у міжнародних студентських програмах і проєктах.  В рамках співпраці з Полтавським державним аграрним університетом представники U-Report – цифрової платформи ЮНІСЕФ, що об’єднує проактивну молодь, завітали до Університету, щоб розповісти про свою організацію та роздати фірмовий мерч.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
U-Report – це платформа, яка дає можливість молоді віком від 14 до 34 років висловлювати власні думки та виражати прагнення впливати на зміни в країні. За допомогою опитувань U-Report збирає думки молоді з різних сфер суспільного життя, а потім використовує цю інформацію для просування змін на місцевому та національному рівнях.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Під час візиту до ПДАУ представники U-Report розповіли студентам про те:
• як стати U-репортером;
• як взяти участь в опитуваннях U-Report;
• як U-Report використовує думки молоді для просування змін;
а також про місію та цінності U-Report.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Студенти ПДАУ з цікавістю слухали представників U-Report та ставили багато запитань.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Після презентації всі охочі могли отримати фірмовий мерч U-Report.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
U-Report закликає молодь Полтавщини пройти опитування про актуальні теми та формати заходів, які може втілити команда КУ «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Щоб поділитися власною думкою:
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
• переходь за посиланням в чат-бот U-Report https://t.me/UReportUkraineBot;
• натискай кнопку «Start»;
• пиши слово ВЕРШИНА.
Твоя думка важлива!
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
U-Report – це можливість для молоді Полтавщини бути почутою та впливати на зміни!