Участь кафедри фізичного виховання і спорту Полтавського державного аграрного університету у семінарі-практикумі «Мотиваційні стратегії для дистанційних уроків фізичної культури»

04 травня 2022 року, о 14:00, в режимі онлайн відбувся Всеукраїнський семінар-практикум «Мотиваційні стратегії для дистанційних уроків фізичної культури» від програми «Активні парки», спортивних федерацій та проекту «Перемагаємо разом». Організували семінар-практикум Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ГО «Джуніор», ВЦФЗН «Спорт для всіх» та спортивні федерації.

Викладачі кафедри фізичного виховання і спорту Полтавського державного аграрного університету взяли активну участь у роботі семінару-практикуму, одержали чимало корисного досвіду, який планують активно запроваджувати в Полтавському державному аграрному університеті для поліпшення освітнього процесу і здоров’я здобувачів вищої освіти.