У ПДАУ відбувся Всеукраїнський дитячий футбольний турнір Vorskla cup

8 лютого на базі Полтавського державного аграрного університету розпочалися змагання серед юних футболістів Vorskla cup. З огляду на воєнний стан турнір проходить без глядачів і з дотриманням учасниками умов безпеки, передбачених чинним законодавством України. На турнірі  були присутні 40 осіб, з них 10 — організатори та тренерсько-суддівський склад.

Полтавський державний аграрний університет для проведення турніру було вибрано не випадково, оскільки заклад має оснащені комфортні укриття на випадок повітряної тривоги. Крім того, наша спортивна зала чудово підходить для подібних змагань.

Попри відсутність глядачів, у залі панували справжня атмосфера змагань і непідробна ейфорія від першого до фінального свистка. Всі учасники цього дійства отримали насолоду від турніру, організованого на найвищому рівні.