У ПДАУ відбувся тренінг "Традиційні й оригінальні методи поліпшення психічного здоров'я"

З нагоди Всесвітнього дня психічного здоров’я фахівці психологічної служби Полтавського державного аграрного університету організували та провели тематичний тренінг "Традиційні та оригінальні методи поліпшення психічного здоров'я", на якому студентам і викладачам презентували класичні методики психологічного розвантаження та відновлення (арттерапія, дихальні практики та нервово-м'язове розслаблення). Серед оригінальних методів гармонізації психоемоційного стану найбільшу цікавість викликало цвяхостояння за допомогою дощок Садху.

Керівниця психологічної служби Ірина Плаксієнко запросила експертку з тілесних практик, інструкторку з альфа-гравіті та дощок Садху Олену Молодову (АКА “Еля Лань”). Це вже друга її зустріч із колективом ПДАУ. Як і минулого разу кожен охочий зміг спробувати дошки Садху, відчувши їх вплив на своє тіло та психічний стан. Методика цвяхостояння була розроблена в давній Індії. Дошка Садху дарує розслаблення та пізнання себе, зміцнює дух і заряджає тіло енергією. У сучасному світі приголомшливого ритму, стресів і напруги ця практика стає ефективним методом поліпшення як психоемоційного, так і фізичного стану.

Пам'ятайте, що здоров'я — це найважливіший скарб кожної людини!