У ПДАУ відбувся День відкритих дверей

20 січня у Полтавському державному аграрному університеті було вельми людно. Старшокласники, які планують вступ до ЗВО цього року, та їхні батьки мали змогу дізнатися про перспективи навчання у ПДАУ та структурних підрозділах-коледжах,  познайомитися з нашими партнерами-стейкхолдерами.

Експозиції підготували всі навчально-наукові підрозділи ПДАУ:

• навчально-науковий інститут економіки, управління, права та інформаційних технологій (ННІ ЕУПІТ);
• навчально-науковий інститут агротехнологій, селекції та екології (ННІ АСЕ); • інженерно-технологічний факультет (ІТФ);
• факультет ветеринарної медицини (ФВМ); • факультет обліку та фінансів (ФОФ);
• факультет технологій тваринництва та продовольства (ФТТП).
Також колоритні презентації своїх закладів зробили й відокремлені структурні підрозділи ПДАУ: • Фаховий коледж управління, економіки і права;
• Аграрно-економічний фаховий коледж; • Березоворудський фаховий коледж;
• Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж; • Хорольський агропромисловий фаховий коледж;
• Лохвицький механіко-технологічний фаховий коледж; • Хомутецький фаховий коледж.

Викладачі та студенти Університету розповіли гостям про переваги навчання, можливості для подальшого проходження виробничих практик і працевлаштування, що вкрай важливо для вступників і їхніх батьків. Присутні дізналися про можливість опанувати будь-яку із 60 освітніх програм, із яких 28 — бакалаврського рівня, 26 — магістерського і 7 — рівня доктора філософії.