У ПДАУ відбулася науково-практична конференція

26 квітня  2023 року відбулася І Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної науки: теоретичні та практичні дослідження молодих вчених» за ініціативи завідувачки аспірантури та докторантури доцентки Олени Сіренко. Тематичні напрями роботи конференції: агрономія, ветеринарна медицина, галузеве машинобудування, економіка, менеджмент, публічне управління та адміністрування, технологія виробництва та переробки продукції тваринництва. Проректор з науково-педагогічної, наукової роботи доцент Олег Горб звернувся  до гостей та учасників привітальним словом і проголосив офіційне відкриття конференції.

У роботі конференції взяли участь 24 ЗВО, а саме: Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького, Державний біотехнологічний університет, ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»,  ДЗВО «Університет менеджменту освіти», Дніпровський державний аграрно-економічний університет, Донбаська державна машинобудівна академія, Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, Західноукраїнський національний університет, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Криворізький національний університет, Львівський інститут ПрАТ ВНЗ МАУП,  Львівський національний університет імені Івана Франка, Львівський національний університет природокористування, Національний університет «Запорізька політехніка», Національний університет «Львівська політехніка», Одеський національний економічний університет, Українська академія друкарства, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, Уманський національний університет садівництва, Харківський національний медичний університет, Хмельницький національний університет, Харківський національний університет радіоелектроніки, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут». Загалом на конференцію було надіслано понад 100 тез доповідей.
Учасники  конференції супроводжували свої доповіді яскравими презентаціями, що особливо підкреслило креативність і творче мислення здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії.

Валентина Євстаф’єва, гарант освітньо-наукової програми 211 Ветеринарної медицини третього (освітньо-наукового) рівня, завідувачка кафедри, професорка кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи, подякувала організаторам та учасникам. Загалом  І Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної науки: теоретичні та практичні дослідження молодих вчених» була проведена на високому науковому рівні.

Водночас дружня та неформальна атмосфера, яка панувала під час роботи, сприяла активному обговоренню доповідей, під час якого уточнювалися різні аспекти проблем, які потребують розв’язання.

Аудиторія:

Діяльність: