У ПДАУ пройшов тренінг із написання резюме

У Полтавському державному аграрному університеті відбувся 19 травня 2023 року Ярмарок вакансій, де всі охочі студенти мали змогу заповнити анкету для участі у тренінгу на тему «Як підготувати резюме Europass?».

Логічним продовженням співпраці стало проведення цього заходу на День захисту дітей. Його організували директорка Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції» Віта Кліменко та заступниця директорки, експертка з регіонального розвитку Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції» Світлана Туль.

Резюме Europass є одним із найвідоміших форматів резюме в Європі. Він простий у використанні та знайомий роботодавцям і освітнім закладам. Тренери допомогли студентам створити профіль в Europass з інформацією про освіту, підготовку, досвід роботи та вміння. Після заповнення профілю в Europass кожен учасник зміг швидко й без зусиль створити власне резюме.

Висловлюємо вдячність
Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції» та Навчально-науковому інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій за проведення цього корисного тренінгу.

ДолученняРозмір
Іконка зображення p1400915.jpg583.32 КБ