Тимчасово переміщені особи, які проживають у гуртожитках ПДАУ, отримали гуманітарну допомогу — набори особистої гігієни.

За сприяння Товариства Червоного Хреста України в Полтавській області 190 родин тимчасово переміщених осіб, які проживають у гуртожитках Полтавського державного аграрного університету, отримали гуманітарну допомогу — набори особистої гігієни. Взаємодія між цією благодійною організацією та ПДАУ є систематичною, завдяки цьому практично щотижня вимушені переселенці, які проживають на території Університету, отримують різноманітну допомогу: продукти харчування, засоби особистої гігієни, дитячі набори, одноразові фінансові виплати тощо. Крім того, Товариство Червоного Хреста України регулярно долучається до урочистих заходів у Полтавському державному аграрному університеті. Зокрема, 1 червня 2022 року, на Міжнародний день захисту дітей, представники цієї організації роздавали подарункові набори маленьким гостям свята! Об'єднання українського народу навколо благодійності щоденно наближає нас до перемоги, оскільки згуртовану націю не перемогти! Слава Україні! Слава Героям! Слава усім небайдужим людям!