Три коледжі Полтавського державного аграрного університету отримали нових керівників

Завершився конкурсний відбір на заміщення вакантних посад директорів трьох відокремлених структурних підрозділів Полтавського державного аграрного університету Лубенського фінансово-економічного фахового коледжу, Фахового коледжу управління, економіки і права, Хомутецького фахового коледжу.

Протягом двох місяців претенденти мали змогу подати документи та позмагатися за можливість очолити один із коледжів ПДАУ.

14 грудня відбулося рейтингове голосування стосовно претендентів на заміщення посади директора Лубенського фінансово-економічного фахового коледжу ПДАУ, за результатами якого заклад очолила нині діюча директорка Тетяна Орошан.

15 грудня пройшло рейтингове голосування стосовно кандидата на управління Фаховим коледжем управління, економіки і права ПДАУ. Перемогу здобув та очолив заклад Василь Карманенко.

16 грудня рейтинговим голосуванням обирали директора Хомутецького фахового коледжу ПДАУ. За результатами голосування, заклад очолив діючий директор Сергій Шинкаренко.

З директорами відокремлених структурних підрозділів підписані трудові контракти строком на 5 років відповідно до законодавства України.

Вітаємо директорів відокремлених структурних підрозділів ПДАУ з перемогою. Бажаємо плідної роботи та великих здобутків!