Тренінг для згуртування студентської групи

Дослідниками виявлено, що рівень успішності та стан студентів у навчальній групі залежить від рівня сформованості міжособистісних стосунків у ній. Тому 15 жовтня 2016 р. викладач Дем’яненко Наталія Василівна в рамках проведення кураторської години організувала для студентів 1 курсу (інтегров.) спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» проведення тренінгу за участю практичного психолога Плаксієнко Ірини Леонідівни. Кураторську годину проведено з метою згуртування студентської групи та полегшення процесу їх адаптації до студентського життя.
Заняття пройшло надзвичайно цікаво, зокрема, розігрували різні проблемні ситуації; фантазували над малюнком; міркували що передати один одному «в колі бажань» тощо. Студенти розвивали вміння оцінювати свої вчинки, прагнули до взаєморозуміння та взаємодопомоги.
Фото

Велика подяка за проведення тренінгу-спілкування кандидату хімічних наук, доценту, практичному психологу психологічної служби ПДАА Плаксієнко Ірині Леонідівні.