Традиційний турнір з грепплінгу з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у ПДАУ

За підтримки Полтавського державного аграрного університету та Полтавського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у вихідні дні відбувся відкритий турнір Полтавської міської територіальної громади з грепплінгу, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.  На турнір завітав і ректор ПДАУ Олександр Галич, який привітав юних спортсменів та їхніх тренерів і зазначив, що Університет пишається тим, що може приймати такі змагання, адже вони дають можливість молоді продемонструвати свої здібності, загартувати характер і здобути цінний досвід.

Цьогоріч на змагання прибуло 113 юних спортсменів із шести спортивних клубів Полтави, Лубен і Горішніх Плавнів. Усі учасники турніру отримали солодкі подарунки.

Віримо в нашу Перемогу та дякуємо нашим захисникам за можливість розвивати дітей і молодь!