Тісна співпраця між наукою та бізнесом — запорука інноваційного розвитку держави!

Представники ТОВ "Монсанто Насіння" завітали сьогодні до Полтавського державного аграрного університету, щоб підписати договір про спільну науково-дослідну роботу за темою «Аналіз зимостійкості та адаптивності експериментальних гібридів ріпаку озимого».

На зустрічі від ПДАУ були присутні в.о. ректора Валентина Аранчій, перший проректор Олександр Галич та директор навчально-наукового інституту агротехнологій, селекції та екології Микола Маренич.

ТОВ "Монсанто Насіння" є представником міжнародного лідера біотехнології рослин — транснаціональної корпорації Monsanto, що має свої філіали у багатьох країнах світу.

Начальник відділу селекції кукурудзи ТОВ "Монсанто Насіння" Андрій Блоха та в.о. ректора ПДАУ Валентина Аранчій своїми підписами розпочали тісну співпрацю між нашими установами, що обов'язково матиме науково-практичну цінність для аграрної галузі України!