Студенти вшанували Симона Петлюру!

Студенти та викладачі академії взяли участь у заходах по відзначенню 135-річчя від дня народження Голови Директорії, Головного Отамана військ УНР Симона Васильовича Петлюри.

Мітинг відбувся біля меморіальної дошки, яка знаходиться на фасадній частині першого навчального корпусу в якому в 1901 році навчався С.Петлюра будучи семінаристом духовної семінарії.

Захід зібрав значну кількість полтавців, які небайдужі до відзначення цієї дати.

Перед учасниками зібрання виступили: голова Полтавської ОДА Віктор Бугайчук, голова Полтавської обласної ради Петро Ворона, народний депутат України попередніх скликань Микола Кульчинський, народний депутат України Юрій Бублик.

Усі виступаючі говорили, що Симон Петлюра - визначна постать в історії створення Української Держави на початку 20-го століття, один з провідників української національної ідеї.

Молодь повинна знати своїх героїв, усвідомлювати, що вони боролися за сьогоднішнє краще життя.