Студенти та викладачі ПДАУ відвідали лекцію відомого громадського діяча

"Як підняти українську економіку після нашої Перемоги? Яким має бути український "план Маршалла?" — саме під такою назвою відбулася лекція українського економіста, науковця, громадського діяча та письменника Андрія Новака у Полтавському державному аграрному університеті. Відкрила лекцію в.о. ректора ПДАУ Валентина Аранчій.

Виступ пана Андрія ґрунтувався на його однойменній книзі  "Як підняти українську економіку", яку вже тричі перевидавали, і щороку її актуальність тільки посилювалася. У лекції, як і самій книзі, окреслюються об'єктивні системні та суб'єктивні методологічні першопричини затягування економічної стагнації в Україні крізь призму визначальних параметричних факторів економічної політики.

Автор висуває пропозиції щодо запровадження в Україні комплексної методології взаємоузгодженого використання фіскальних і монетарних важелів економічної політики як необхідної передумови забезпечення зростання вітчизняної економіки.

Основною новизною є запропонована автором цілісна модель розвитку української економіки — Трифункціональна Економічна Модель України.

Тема виступу отримала схвальні відгуки та викликала жваве обговорення серед присутніх і їх численні запитання, оскільки питання підняття української економіки цікавить кожного свідомого українця!