Студенти Полтавського державного аграрного університету взяли участь у І етапі ХХIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика вже понад 20 років об’єднує талановиту молодь як в Україні, так і далеко за її межами. Активними учасниками мовного марафону є і здобувачі вищої освіти Полтавського державного аграрного університету. Цьогоріч своє вміння володіти словом демонстрували студенти спеціальностей Філологія, Облік і оподаткування, Менеджмент, Ветеринарна медицина, Готельно-ресторанна справа.

Під час написання есе студенти, аналізуючи думки відомих українських митців Юрія Андруховича та Ірен Роздобудько, розкрили власне бачення сенсу життя людини, її призначення в цьому світі. Юні поціновувачі українського слова вправно впоралися і з іншими завданнями, виявили глибокі знання, оригінальність мислення, високий рівень культури мови.

Щиро дякуємо всім учасникам конкурсу!