Студенти ПДАУ взяли участь у хакатоні Global Game Jam 2022

Команда "Eleventhsegment" здобувачів вищої освіти ступеня бакалавра 1 курсу скороченого терміну навчання за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології взяла участь у хакатоні Global Game Jam 2022 The Final, який був проведений 28–30 січня 2022 року. Основна локація проведення фіналу хакатону – кафедра комп’ютерних систем, мереж та кібербезпеки Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут». Учасниками хакатону були представники ЗВО Харкова, Луцька, Хмельницького, Дніпра та Полтави.
Наша команда взяла участь у заході дистанційно. До її складу увійшли: Богдан Очкань (капітан, студент, dev), Артур Колісник (фрілансер, dev), Олександр Дергай (студент, QA), Владислав Войтенко (студент, QA). Вони розробили комп'ютерну гру "Jungle Mystery" у середовищі Clickteam fusion відповідно до заданої теми "Duality".
Наші студенти достойно представили свій доробок і за результатами оцінювання авторитетного журі вибороли четверте місце з-поміж інших семи команд. До складу журі увійшли представники відомих ІТ-компаній Sigma Software, Plarium, EPAM та ін.
Усі учасники змагань отримали заохочувальні призи. Вітаємо наших хлопців!!!
Запис онлайн-трансляції фіналу хакатону можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=tN_VgkvAWfA.

Капітан команди Богдан Очкань

Дистанційний виступ Богдана Очканя

Вітальне слово завідувача кафедри комп’ютерних систем, мереж та кібербезпеки Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» д. т. н., професора Харченка В’ячеслава Сергійовича

Представлення членів журі