Студенти ПДАУ прослухали лекцію про протидію торгівлі людьми та гендерно зумовлене насильство

Представники благодійної організації «Світло надії» регулярно долучаються до проведення лекцій, тренінгів і майстер-класів для студентів Полтавського державного аграрного університету. В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» співробітниця БО "Світло надії" Катерина Бережна поспілкувалася з першокурсниками на тему протидії торгівлі людьми, експлуатації та гендерно зумовленого насильства.

Захід організовано за сприяння директорату навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій ПДАУ Олесі Дубович, Тетяни Дядик та Ірини Загребельної.
Під час зустрічі пані Катерина розповіла про головні передумови торгівлі людьми, наслідки експлуатації та насильства у суспільстві, на роботі чи в сім'ї. Також студенти отримали необхідну інформацію та алгоритм дій щодо протидії подібним випадкам.