Студенти ПДАУ отримали сертифікати Лестерського університету (Велика Британія).

Мовний центр Центру європейської освіти та іноземних мов Полтавського державного аграрного університету у співпраці з Центром міжнародного навчання та освіти Лестерського університету (Велика Британія) надали можливість здобувачам вищої освіти Полтавського державного аграрного університету стати студентами британського вузу і пройти онлайн  навчання у другому семестрі за двома модулями: Words and Meaning: English Vocabulary Development і Academic Speaking.

Вітаємо наших студентів Анастасію Таран, Марію Куценко і Руслана Радченка, які навчаються  за освітньою програмою Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська  та Анастасію Строкань, яка навчається за освітньою програмою Економіка підприємства з успішним закінченням курсів та отриманням сертифікатів!  Бажаємо подальших успіхів!