Студенти-активісти ПДАУ відпочивали у спортивному комплексі «Айсберг»

Студенти Полтавського державного аграрного університету мають широкі можливості як для навчання, так і для дозвілля.
Днями за підтримки політичної партії «Довіра» та ректорки Університету Валентини Аранчій студенти-активісти відвідали спортивний комплекс «Айсберг» у місті Кременчук.
Льодова арена «Айсберг» – це поле розміром 56×26 метрів. Тут дозвілля проводять професіонали й аматори хокею та фігурного катання, навчаються дорослі й діти. Наші студенти також мали змогу відчути себе зірками льодового спорту, покататися на ковзанах, весело і з користю провести час.
Студенти-активісти ПДАУ висловлюють вдячність партії «Довіра» та ректорці Валентині Аранчій за організацію активного дозвілля, постійну підтримку й заохочення!

Діяльність: