Студенти академії долучилися до Всеукраїнської акції «Голос народу»!

Студенти та викладачі академії підтримали проведення загальноукраїнської громадянської акції народної солідарності «Голос народу», як символу миролюбства, стійкості та єдності нашої країни – нашого народу.

Акція «Голос народу» відбулася в актовій залі академії. Студенти та професорсько-викладацький склад хором виголосили, що всі частини України – і Схід, і Захід, і Крим – це єдина держава.

В залі звучало: Схід - Україна єдина! Захід - Україна єдина! Південь- Україна єдина!  Північ - Україна єдина! Крим - Україна єдина! Україна єдина!

До студентського заходу долучився і генерал-майор запасу Лутін Борис Васильович, який в цей час був гостем студентської аудиторії.

Тож, усі, хто був на заході були єдиними - вони не підтримують військової агресії Росії, виступають за мир в країні, за благополуччя, за дружбу з російським народом. Тільки об’єднавшись в міцну, сильну країну ми зможемо пройти, важкий для держави шлях.